Terugblik werkplaats 2 op 17 oktober 2024
Dinsdag 17 oktober vond de tweede werkplaats van het project plaats. Ditmaal verwelkomden we 40 werkplaatsdeelnemers in café Hertog Jan van Brabant in Lith.
Technisch manager Patrick Dobber heeft de avond afgetrapt met een minicollege over dijken. Daarna vroegen we de werkplaatsdeelnemers om met ons een sprong in de tijd te maken en na te denken over hoe zij denken hoe het gebied eruit ziet over 50 jaar. Na een levendige discussie werd er in kleinere groepjes gepraat over belangrijke thema's in het projectgebied, zoals recreatie, natuur en ruimtelijke kwaliteit.
Wilt u meer lezen? Download dan het sfeerverslag, de presentatie en de gebuikte posters aan de rechterkant van de projectpagina.
Schrijf je in voor onze nieuwsservice
Abonneer je op onze digitale nieuwsservice en ontvang leuke en interessante artikelen over diverse onderwerpen wekelijks in je mailbox.
Recent nieuws
- Prinsjesdag 2025: Pauzeknop Rijksbeleid funest voor waterkwaliteit17 september 2025
- Muzikale opening nieuwe beluchtingstank op rioolwaterzuivering Land van Cuijk17 september 2025
- Bezoek gratis ons museumgemaal Caners en vier 700 jaar Hertogswetering!16 september 2025
- Primeur in Nederland: meer dan 500 extra collega’s in de strijd tegen woekerplanten11 september 2025
- Met slimme drones houden we onze leidingen goed in de gaten10 september 2025