Mei 2025: dijktafels voor het hele dijktraject
Voor bewoners aan de dijk hebben we recent dijktafels georganiseerd. In totaal hebben we vijf avonden georganiseerd, verspreid over het gehele dijktraject.
We startten iedere dijktafel met een plenaire presentatie over de laatste stand van zaken binnen het project en de verschillende ontwerpideeën (mogelijke alternatieven) die op dit moment voor ieder dijktraject op hoofdlijnen in beeld zijn. Daarna werd uiteengegaan in kleinere groepjes om bewoners in gesprek te laten gaan met leden van het projectteam.
De avonden werden goed bezocht. Bewoners toonden veel belangstelling, stelden kritische vragen en voorzagen ons van goede feedback, waarvan we gaan bekijken of deze inzetbaar is binnen het project.
Deze eerste reeks dijktafels maakt onderdeel uit van een grotere reeks van in totaal vier dijktafels.
Documenten
Sfeerverslag
Plenaire presentaties per avond
- Dinsdag 13 mei: Bokhoven – Henriëttewaard (pdf, 7.8 MB)
- Woensdag 14 mei: Maaspoort – Oud-Empel (pdf, 7 MB)
- Donderdag 15 mei: Koornwaard- Gewande (pdf, 5.8 MB)
- Maandag 19 mei: ’t Wild – Maren-Kessel (pdf, 6.5 MB)
- Donderdag 22 mei: Lithse Ham - Lith (pdf, 6.1 MB)

Schrijf je in voor onze nieuwsservice
Abonneer je op onze digitale nieuwsservice en ontvang leuke en interessante artikelen over diverse onderwerpen wekelijks in je mailbox.
Recent nieuws
- Revolutie in de maak, waterschappen ontwerpen de waterzuivering van morgen15 januari 2026
- Waterbericht december: opnieuw droge maand15 januari 2026
- Start aanleg natuurstrook in gemeente Sint-Michielsgestel15 januari 2026
- Start werkzaamheden herinrichting Sluis 015 januari 2026
- Als het stroomnet volloopt, mag onze rioolwaterzuivering niet stilvallen14 januari 2026