Waar blijft giftig drugsafval? En wat gebeurt er met een melding van drugsafval in de natuur? Omroep Brabant ging op pad met onze toezichthouder Teun
Waar blijft giftig drugsafval? Volgens de politie zijn er gemiddeld 43 drugsafvaldumpingen per jaar in Brabant. En dat is niet alleen gevaarlijk voor de natuur, maar ook voor ons als het in (drink)water terecht komt. Het moet zo snel mogelijk worden opgeruimd. Maar hoe gaat dat? En wie zijn die mensen in speciale pakken die in actie komen? Waar gaan ze heen? En wie betaalt de rekening van de opruiming? Omroep Brabant zocht dit uit en ging langs bij onze toezichthouder Teun van onze afdeling Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving om te zien wat er gebeurt bij een melding van een drugsafvaldumping in water.
Schrijf je in voor onze nieuwsservice
Abonneer je op onze digitale nieuwsservice en ontvang leuke en interessante artikelen over diverse onderwerpen wekelijks in je mailbox.
Recent nieuws
- Van het beeldscherm naar de dijk: Dijkwerkers on Tour op bezoek bij dijkverbetering Doeveren7 oktober 2026
- Gezocht: 21 deelnemers die het grote Waterportret van Nederland vastleggen!7 oktober 2026
- Steeds vaker te veel of te weinig water7 oktober 2026
- Flushfun, pleepraat en de skonste Dixie van Festyland!5 oktober 2026
- Gratis rondleidingen bij rioolzuivering Den Bosch5 oktober 2026