De regen blijft maar vallen, dus nemen we extra maatregelen
Misschien heb je al in het nieuws gelezen of gezien dat er zeer ernstige wateroverlast is in Noord-Frankrijk en West-Vlaanderen. Deze overlast is al weken aan de gang en wordt veroorzaakt door zeer extreme hoeveelheden neerslag die daar vallen. De wateroverlast in die gebieden heeft geen enkel effect op de situatie in ons werkgebied. Het gaat namelijk om een totaal ander stroomgebied.
Ons werkgebied wordt wel beïnvloed door de Maas. Het stroomgebied van de Maas in België en Noord-Frankrijk ligt alleen op een andere plek dan waar de overlast is.
We houden de situatie op de Maas in ons werkgebied nadrukkelijk in de gaten samen met Rijkswaterstaat.
Lees meer over de maatregelen die wij in ons gebied nemen
Nieuwsberichten over de situatie in Noord-Frankrijk en West-Vlaanderen



Deel deze informatie
Schrijf je in voor onze nieuwsservice
Abonneer je op onze digitale nieuwsbrief en ontvang leuke en interessante artikelen over diverse onderwerpen wekelijks in je mailbox.
Recent nieuws
- Waterbericht januari: iets natter en sneeuw5 februari 2026
- Nieuw waterschapsbelastingstelsel 2026: dit merk jij4 februari 2026
- 13 februari vergadering algemeen bestuur4 februari 2026
- Dijkgraaf Mario Jacobs waarschuwt voor onveilige situaties door extreme regenval3 februari 2026
- D66 kamerlid Marieke Vellinga-Beemsterboer bezoekt Brabantse waterschappen3 februari 2026