Test je kennis tijdens het Klimaatexamen
Klimaatverandering is een veelbesproken onderwerp. Maar wat weet je er zelf eigenlijk van? Test je kennis van 15 tot en met 30 mei tijdens het Klimaatexamen.
Online kun je het examen maken in 15 minuten. Doe je liever mee op locatie? Dan duurt het programma ongeveer een uur. En goed om te weten: je kunt niet zakken. Sterker nog, je vergroot je kennis over klimaatverandering en krijgt inspiratie en praktische tips om betere klimaatkeuzes te maken. Altijd geslaagd dus!
Meld je aan
Wil je meedoen? Meld je gratis aan via onderstaande button.
Wijs met water
Wil je naast klimaatbewust zijn ook bewust met water omgaan? Dat is makkelijker dan je denkt! Met kleine aanpassingen in en om het huis kun je al veel bereiken. Inspiratie nodig? Wij helpen je op weg! Kijk op onze pagina Wijs met water.
Schrijf je in voor onze nieuwsservice
Abonneer je op onze digitale nieuwsservice en ontvang leuke en interessante artikelen over diverse onderwerpen wekelijks in je mailbox.
Recent nieuws
- Ligt jouw perceel aan een schouwsloot? Vanaf 15 november controleren wij of je deze goed onderhoudt16 oktober 2025
- Nieuws uit ons algemeen bestuur van oktober16 oktober 2025
- Uitnodiging inloopbijeenkomst gebiedsgerichte aanpak Strabrechtse Heide14 oktober 2025
- Op pad met onze bevercontroleurs13 oktober 2025
- Samen bouwen aan een toekomstbestendig Wijboschbroek9 oktober 2025