Nieuwsbrief beekdalontwikkeling 't Aa-dal Noord
Op verschillende plekken in ons werkgebied gaan we de Aa deels opnieuw inrichten als onderdeel van het project Beekdalontwikkeling 't Aa-dal Noord. 't Aa-dal Noord is het deel van Helmond tot ’s-Hertogenbosch. Dit project vindt plaats in verschillende gemeenten: Laarbeek, Meierijstad, Bernheze.
Dit beekherstel zorgt voor meer leefruimte voor dieren en planten, wat goed is voor de biodiversiteit. We verbeteren de waterkwaliteit en dragen bij aan de doelstellingen volgens de Kaderrichtlijn Water (KRW). Zo werken we aan gezond en natuurlijk water. Daar profiteren de natuur, landbouw en wij als mensen van.
De werkzaamheden voeren we uit in deelprojecten, samen met de betrokkenen uit de omgeving. Een klimaatbestendig beekdal, waar water, natuur, landbouw, recreatie, cultuurhistorie en landschap elkaar versterken.
Benieuwd naar de eerste nieuwsbrief van dit project? Op de projectpagina kan je hem terugvinden onder het kopje 'Nieuws'. Of bekijk hem hier direct.
Blijf je graag op de hoogte van de ontwikkelingen binnen het project beekdalontwikkeling 't Aa-dal Noord?
Schrijf je in voor onze nieuwsservice
Abonneer je op onze digitale nieuwsservice en ontvang leuke en interessante artikelen over diverse onderwerpen wekelijks in je mailbox.
Recent nieuws
- Van het beeldscherm naar de dijk: Dijkwerkers on Tour op bezoek bij dijkverbetering Doeveren7 oktober 2026
- Gezocht: 21 deelnemers die het grote Waterportret van Nederland vastleggen!7 oktober 2026
- Steeds vaker te veel of te weinig water7 oktober 2026
- Flushfun, pleepraat en de skonste Dixie van Festyland!5 oktober 2026
- Gratis rondleidingen bij rioolzuivering Den Bosch5 oktober 2026