Inloopavond project Leegveld op woensdag 30 november
23 november 2022
Op woensdag 30 november organiseren we samen met aannemer Wetering en Staatsbosbeheer een inloopavond vanuit project Leegveld. De werkzaamheden voor het hoogveenherstel in de Deurnsche Peel zijn begin 2023 klaar. Momenteel verricht de aannemer de laatste klussen in het gebied. Als die zijn afgerond, dragen we het projectgebied weer over aan de gebiedsbeheerders.
Tijdens de inloopavond beantwoorden we graag je vragen over de laatste werkzaamheden in het projectgebied. Of over de nazorg en het beheer, hoe dat geregeld is. De inloop is geheel vrijblijvend, aanmelden is niet nodig.
Waar en wanneer?
Datum: woensdag 30 november, 19.00 – 21.00 uur
Locatie: Natuurpoort de Peel, Leegveld 8a in Deurne
Meer weten?
Neem een kijkje op de projectenpagina Leegveld.
Elke week ons laatste nieuws in je mailbox?
Recent nieuws
- Bezoek onze spetterende Waterdag vol wateractiviteiten!1 mei 2025
- Informatiecentrum Meanderende Maas en gemaal Caners zetten deur open voor publiek tijdens Pontjesdagen1 mei 2025
- Maaien van dijken met oog voor biodiversiteit1 mei 2025
- Waterschap Aa en Maas in tv-uitzending Zembla over PFAS in Helmond; waterschappen pleiten voor landelijk verbod28 april 2025
- Bezoek de nieuwe, spetterende expositie ‘Waardevol Water’ in museum Kruithuis24 april 2025