Inloopavond project Leegveld op woensdag 30 november
23 november 2022
Op woensdag 30 november organiseren we samen met aannemer Wetering en Staatsbosbeheer een inloopavond vanuit project Leegveld. De werkzaamheden voor het hoogveenherstel in de Deurnsche Peel zijn begin 2023 klaar. Momenteel verricht de aannemer de laatste klussen in het gebied. Als die zijn afgerond, dragen we het projectgebied weer over aan de gebiedsbeheerders.
Tijdens de inloopavond beantwoorden we graag je vragen over de laatste werkzaamheden in het projectgebied. Of over de nazorg en het beheer, hoe dat geregeld is. De inloop is geheel vrijblijvend, aanmelden is niet nodig.
Waar en wanneer?
Datum: woensdag 30 november, 19.00 – 21.00 uur
Locatie: Natuurpoort de Peel, Leegveld 8a in Deurne
Meer weten?
Neem een kijkje op de projectenpagina Leegveld.
Elke week ons laatste nieuws in je mailbox?
Recent nieuws
- De waterzuivering van morgen? Jij kiest ‘m vandaag24 augustus 2026
- Bezoek 12 september onze Waterdag vol spetterende activiteiten bij natuurcentrum De Maashorst!24 augustus 2026
- Bezoek gratis onze gemalen Caners en Van Sasse17 augustus 2026
- Wat is het verschil tussen een poldersysteem en een bekensysteem? En waarom vallen beken sneller droog en heeft de polder altijd water? Onze adviseur watersysteem Joris vertelt het je!17 augustus 2026
- Waterbericht juli: het watersysteem piept en kraakt door de droogte13 augustus 2026