Waarschuwing voor valse e-mail waterschapsbelasting Waternet
Wij waarschuwen inwoners in ons werkgebied voor valse e-mails over waterschapsbelasting die uit naam van Waternet worden verstuurd. Heb je zo’n e-mail ontvangen? Geef je rekeningnummer niet door en klik niet op de links in de e-mail.
We hebben van inwoners in ons gebied telefoontjes ontvangen over valse e-mails van Waternet waarin wordt verzocht waterschapsbelasting te betalen. Deze e-mails zijn niet door Waternet verzonden. Waternet levert drinkwater in Amsterdam en omgeving en zorgt in het gebied van waterschap Amstel Gooi en Vecht voor sterke dijken en schoon water, dus niet in het gebied van Aa en Maas. Waternet waarschuwt voor valse e-mails, sms’jes of brieven uit naam van Waternet op hun website.
Betalen waterschapsbelasting bij Aa en Maas
Onze medewerkers zorgen 24 uur per dag voor veilig water, schoon water en voldoende water in Oost-Brabant. Om dit mogelijk te maken betaal je waterschapsbelasting. Je ontvangt jouw belastingaanslag van De Belasting Samenwerking Oost Brabant (BSOB) de belastingaanslag. Zij regelen de belastingzaken voor ons.
Vragen over je belastingaanslag?
Stel ze aan de BSOB
- Telefoon
- 088 - 55 10 000
- [email protected]
Recent nieuws
- Veel belangstelling voor de natuur langs de Meerkensloop in Boekel21 mei 2026
- Vrije doorgang voor vissen helpt om water schoner en gezonder te maken21 mei 2026
- Kademuur Grave onder de loep voor dijkverbetering Cuijk-Ravenstein21 mei 2026
- Bezoek gratis onze gemalen Caners en Van Sasse19 mei 2026
- Met een antenne langs de Maas: ‘beverdetective’ Ronald jaagt op piepjes van dieren die onze dijken kunnen slopen18 mei 2026