Geef voor 1 februari de opgave grondwateronttrekking aan ons door
Heb je een vergunning voor het onttrekken van grondwater of een bedrijfswaterplan? Dan is het weer tijd om de hoeveelheid onttrokken grondwater door te geven. Doe dit voor 1 februari. Dit kan makkelijk en snel via ons online opgaveformulier. Hiervoor heb je DigiD of eHerkenning nodig. Je ontvangt hier ook nog een brief over in de eerste week van januari. Daar staan zowel het registratienummer als het nummer van de vergunning en/of melding in. Let op: ook als je geen grondwater hebt onttrokken, moet je opgave doen. In dat geval vul je 0 in.
Heb je hulp nodig bij het invullen van de opgave grondwateronttrekking?
Je vind op de pagina Opgave grondwateronttrekking ook een handleiding voor het invullen van het formulier. Op de pagina staan ook veelgestelde vragen en antwoorden.
Je ontvangt nog een brief in de eerste week van januari
Heb je een vergunning of melding voor het onttrekken van grondwater? Dan ontvang je in de eerste week van januari een brief van ons. Hier staan ook zowel het nummer van de vergunning en/of melding in en het registratienummer.
Recent nieuws
- Onderzoek naar waterkwaliteit BZOB afgerond: maatregelen om waterkwaliteit te verbeteren
- Winactie: Win een van de drie fietspakketten voor de Pontjesdagen op 16, 17 en 18 mei!
- Waterbericht april: weer eens een ‘normale’ maand
- Test je kennis tijdens het Klimaatexamen
- Bezoek onze spetterende Waterdag vol wateractiviteiten!