Terugblik bijeenkomsten meekoppelkansen
Op woensdag 11 december en op maandag 13 januari organiseerden we, in samenwerking met de gemeente Oss, gemeente Maashorst en gemeente Land van Cuijk, bijeenkomsten voor de meekoppelkansen binnen dijkverbetering Cuijk-Ravenstein. Een meekoppelkans binnen een dijkverbetering betekent dat, buiten het verbeteren van de dijk, andere werkzaamheden meegenomen worden die een verbetering opleveren voor bijvoorbeeld recreatie, verkeer of cultuurhistorie.
Tijdens deze bijeenkomsten hebben we bewoners en andere geïnteresseerden de voorlopige ontwerpen van de meekoppelkansen binnen de drie gemeenten en die van het waterschap laten zien. Dit deden we door middel van een algemene presentatie en een informatiemarkt, waar de geïnteresseerden de tekeningen van dichtbjj konden bekijken. Het waren twee druk bezochte avonden, waar we veel goede vragen en feedback hebben mogen ontvangen op de ontwerpen.
Nu de voorlopige ontwerpen afgerond zijn en zijn getoond aan het publiek, kunnen we aan de slag met het gedetailleerder uitwerken van deze ontwerpen.
De presentaties van deze avonden met daarin de voorlopige ontwerpen van de meekoppelkansen, vindt u hieronder:
Presentatie bijeenkomst gemeente Land van Cuijk en waterschap | 13 januari 2025 (pdf, 7.1 MB)

Schrijf je in voor onze nieuwsservice
Abonneer je op onze digitale nieuwsservice en ontvang leuke en interessante artikelen over diverse onderwerpen wekelijks in je mailbox.
Recent nieuws
- Ontwerpen peilbesluiten poldergebieden Aa en Maas ter inzage4 mei 2026
- Praat mee over de Hoogwateraanpak Brabant Oost tijdens inloopbijeenkomsten in mei4 mei 2026
- Onze nieuwsbrief voortaan op maandag om 12.00 uur in je mailbox23 april 2026
- Start bouw zandfilter bij rioolwaterzuivering Dinther: belangrijke stap voor nog schoner water23 april 2026
- Interesse om waterschapsbestuurder te worden?21 april 2026