18 november vergadering Algemeen Bestuur
14 november 2022
Op vrijdag 18 november vergadert ons Algemeen Bestuur om 10.30 uur. De vergadering wordt gehouden in vergaderzaal 4.29 van het Waterschapshuis in ’s-Hertogenbosch. Je kunt de vergadering ook volgen via een livestream.
Op de agenda
Het algemeen bestuur praat onder andere over de Programmabegroting 2023. Deze begroting beschrijft op hoofdlijnen wat wij in 2023 doen, welke uitgaven daarvoor nodig zijn, wat dat betekent voor de tarieven en hoe dit zich ontwikkelt in de jaren hierna.
Andere agendapunten
- Verordening nadeelcompensatie waterschap Aa en Maas 2023
- Toetreding nieuwe aandeelhouders SNB
- Kredietvoorstel voor verkenning en planuitwerking van dijkversterkingsproject Doeveren
- Grondstrategie Waterbeheerplan 2022-2027
Vergadering bijwonen
Je bent van harte welkom om de vergadering bij te wonen in ons kantoor in ‘s-Hertogenbosch. Meld je uiterlijk donderdag 17 november aan via jkremers@aaenmaas.nl.
Je kunt de vergadering ook volgen via onze livestream. Daar vind je ook de volledige agenda met bijbehorende stukken.
Recent nieuws
- We doen aangifte tegen Chemours en Custom Powders vanwege PFAS-lozingen10 juli 2025
- In de aanbieding: 200 miljoen badkuipen aan schoongemaakt water voor boeren en bedrijven: ‘Wie wil?’10 juli 2025
- Enthousiasme spat eraf tijdens afkoppelmiddag in Boekel9 juli 2025
- Nieuws uit het algemeen bestuur 4 juli 20259 juli 2025
- Natuurvriendelijke oever bij De Vlier geeft waterkwaliteit een impuls8 juli 2025