We hebben een muis in huis!
Een wát? Je leest het goed. Onze dijkgraaf Mario Jacobs ondertekende vandaag de adoptiepapieren voor onze klimaatmuis. De ‘Klimaatjes’ zijn 7 dierenvrienden die de hoofdrol spelen in de gelijknamige boekenreeks. Kinderen leren op een speelse en grappige manier hoe ze onze leefomgeving fijn kunnen houden.
Na het succes van de boeken, komt nu de theatervoorstelling ‘Plasticsoep’ met de Klimaatjes als levensgrote poppen. Hiervoor is een crowdfunding gestart. Alle 7 ‘Klimaatjes’ hebben een adoptieouder gevonden. De theatervoorstelling een feit.
Waarom Muis en Aa en Maas zo goed bij elkaar passen? Muis is de kleinste van het stel maar ze is wel slimste. Ze is de wereldverbeteraar, de denker. Maar ze is in haar eentje wel te klein om grote veranderingen teweeg te brengen. Daarom zet ze met haar ideeën haar vrienden aan tot samenwerken. Ze is proactief en denkt na voordat ze iets doet.
Deel deze informatie
Recent nieuws
- Een 735 meter lange ‘tuinslang’ onder de grond27 augustus 2026
- Ondanks lagere temperaturen en wat neerslag zien we nog steeds veel blauwalgen in ons werkgebied27 augustus 2026
- Werkzaamheden dijkverbetering Doeveren officieel van start gegaan27 augustus 2026
- Door gevallen regen vervalt vanaf 27 augustus urenverbod op onttrekken water uit sloten en beken in polder Koningsvliet26 augustus 2026
- Samen aan de slag voor een sterker en natuurlijker beekdal25 augustus 2026