Coronavirus: medewerkers werken zoveel mogelijk thuis, dienstverlening blijft beschikbaar.
In verband met de uitbraak van het coronavirus COVID-19 volgt waterschap Aa en Maas de adviezen van RIVM, GGD, Rijksoverheid en de Veiligheidsregio. Zo hebben we onze medewerkers gevraagd om zoveel mogelijk thuis te werken. Is er een noodzaak, dan nemen we afstands- en hygiënevoorschriften in acht (we schudden geen handen).
Bereikbaarheid
Onze dienstverlening blijft bereikbaar. Wel kan het voorkomen dat vragen en verzoeken minder snel worden afgehandeld. We hopen op je begrip hiervoor.
Bijeenkomsten
Voor externe en interne bijeenkomsten bekijken we per bijeenkomst of deze moet worden uitgesteld, afgelast of aangepast (bijvoorbeeld door online bijeen te komen). We informeren de betrokkenen en genodigden hierover persoonlijk.
Verdere verspreiding voorkomen
Met deze maatregelen steunen wij de oproep om verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. We hebben in beeld wat nodig is om onze continuïteit te waarborgen en handelen hiernaar. We volgen de ontwikkelingen op de voet en passen onze maatregelen aan wanneer nodig.
Deel deze informatie
Recent nieuws
- Inwoners denken mee over Howabo: veiligheid, snelheid en samenwerking voorop!30 juni 2025
- Algemeen bestuur bespreekt de Voorjaarsnota 202526 juni 2025
- Onttrekkingsverbod voor water uit sloten en beken in Oost-Brabant26 juni 2025
- Door droogte zetten we weer tijdelijk gezuiverd afvalwater (effluent) in26 juni 2025
- Veranderingen in waterschapsbelasting: nieuwe verdeling vanaf 202626 juni 2025