Algemeen bestuur bespreekt Voorjaarsnota 2026
Op vrijdag 10 juli 2026, aanvang 11.00 uur vergadert ons algemeen bestuur. De vergadering wordt gehouden in vergaderzaal 4.29 in het kantoor in ‘s-Hertogenbosch, Pettelaarpark 70. Het algemeen bestuur neemt besluiten over voorstellen die voorliggen.
Er zal onder meer woorden gesproken over de Voorjaarsnota 2026. De voorjaarsnota schetst de meerjarige verwachtingen voor zowel beleidsmatige als financiële ontwikkelingen en de daaruit volgende consequenties voor de tarieven. De voorjaarsnota 2026 en het naar aanleiding daarvan te voeren debat in het algemeen bestuur, zijn de basis voor het opstellen van de begroting voor 2027.
Daarnaast staan onder andere de volgende punten op de agenda:
- Aanleveren maatregelpakket (Stroomgebiedsbeheersplan) SGBP 2028 - 2033
- Investeringskrediet ten behoeve van het opstarten van de verkenningsfase van het project beekherstel Astense Aa
- Afzetroute biogas rwzi Den Bosch (vertrouwelijke behandeling)
- Investeringskrediet ten behoeve van de voorbereiding van het project renovatie sliblijn rwzi Land van Cuijk
- Investeringskrediet ten behoeve van de voorbereiding van de aanpak Hoogwater Brabant Oost (Howabo) - drie maatregelen Howabo 2026
- Voorstel van de Rekenkamer: DoeMee-onderzoek onderuitputting
Vergadering bijwonen
Je bent van harte welkom om de vergadering bij te wonen in ons kantoor in ‘s-Hertogenbosch. We vragen je om je hiervoor aan te melden. Dit kan tot uiterlijk donderdag 9 juli door te mailen naar [email protected].
De volledige agenda met bijbehorende stukken en de livestream vind je op onze bestuurlijke informatiepagina.
Schrijf je in voor onze nieuwsservice
Abonneer je op onze digitale nieuwsservice en ontvang leuke en interessante artikelen over diverse onderwerpen wekelijks in je mailbox.
Recent nieuws
- Zwemmen in natuurwater? Doe dat veilig! Pas op voor blauwalgen en ondiep water16 juli 2026
- Vernieuwd beekdal bij Boerdonk feestelijk geopend!15 juli 2026
- Onze adviseur watersysteem Brenda vertelt bij Editie NL over het watertekort in ons werkgebied15 juli 2026
- Door droogte tijdelijk gezuiverd afvalwater (effluent) inzetten in Wambergse Beek14 juli 2026
- Eens in de twintig jaar zo weinig water in de Maas: en de zomer is nog niet eens halverwege13 juli 2026