13 oktober vergadering algemeen bestuur
Op vrijdag 13 oktober vergadert ons algemeen bestuur om 14.00 uur. De vergadering is in vergaderzaal 4.29 van het Waterschapshuis in ’s-Hertogenbosch. Het algemeen bestuur neemt besluiten over voorstellen die voorliggen. Je kunt de vergadering ook volgen via een livestream.
Het bestuursverslag van waterschap Aa en Maas over de eerste helft van 2023 staat onder meer op de agenda. In dit verslag wordt door het dagelijks bestuur verantwoording afgelegd over het eerste half jaar.
Ook op de agenda
- Instellen Rekenkamer waterschap Aa en Maas
- Instellen Auditcommissie waterschap Aa en Maas
- Investeringskrediet rioolwaterzuivering Dinther voor effluentverbetering
- Concept-prioriteitennota RNOB (Regio Noordoost-Brabant)
Vergadering bijwonen
Je bent van harte welkom om de vergadering bij te wonen in ons kantoor in ‘s-Hertogenbosch. Meld je hiervoor uiterlijk donderdag 12 oktober aan via [email protected].
Je kunt de vergadering ook volgen via onze livestream. Daar vind je ook de volledige agenda met bijbehorende stukken.
Elke week ons laatste nieuws in je mailbox?
Recent nieuws
- Negen waterschappen bundelen krachten in coöperatie Verdygo29 oktober 2026
- Groenprocedure: snoei op tijd zodat wij veilig kunnen werken26 oktober 2026
- Van ontwerp naar uitvoering: hoe bouw je een dijk of geul exact volgens het ontwerp?26 oktober 2026
- Terugblik vergadering algemeen bestuur 9 oktober 202619 oktober 2026
- Ligt jouw perceel aan een schouwsloot? Vanaf 16 november controleren wij of je deze goed onderhoudt19 oktober 2026