Architecten- en ingenieursbureau Sweco geselecteerd voor dijkverbeteringsproject Cuijk-Ravenstein
Het projectteam van het dijkverbeteringstraject Cuijk-Ravenstein heeft Sweco geselecteerd als ingenieursbureau voor het project. Samen met het ingenieursbureau gaat het waterschap aan de slag met het ontwerpproces in de planuitwerkingsfase en de voorbereiding van de realisatiefase van het gehele traject.
De planuitwerkingsfase is een vervolg op de verkenningsfase, waarin de omgeving actief is betrokken bij het traject en waar kansrijke alternatieven ontwikkeld zijn. Hieruit is een voorkeursalternatief vastgesteld. Samen met het projectteam van waterschap Aa en Maas gaat het team van Sweco nu aan de slag om dit voorkeursalternatief uit te werken in een voorlopig ontwerp voor het gehele traject. Binnen deze fase blijven bewoners en bedrijven actief betrokken bij hoe de dijkverbetering er voor hun deur uit komt te zien.
Het projectteam van het waterschap heeft alle vertrouwen in de samenwerking met het ingenieursbureau. Bastiaan Heutink, werkzaam bij waterschap Aa en Maas als projectmanager binnen het dijkverbeteringstraject: ‘Met Sweco hebben we een betrouwbare partner aan boord waarmee wij een duurzame samenwerking tegemoet gaan op het traject voor de dijkverbetering tussen Cuijk en Ravenstein. We kijken ernaar uit om samen met hen, bewoners en andere belanghebbenden aan de slag te gaan om voor ieder tot een zo goed passend dijkontwerp te komen’.

Meer over de dijkverbetering tussen Cuijk en Ravenstein
Elke week ons laatste nieuws in je mailbox?
Recent nieuws
- Bezoek 27 juni onze Waterdag vol spetterende activiteiten bij natuurcentrum De Maashorst!8 juni 2026
- Subsidieplafond bereikt met 25 nieuwe groene schoolpleinen, nieuwe kans in 20278 juni 2026
- Dankjewel watervangers!8 juni 2026
- 2025 afgesloten met positief resultaat: algemeen bestuur keurt jaarstukken goed8 juni 2026
- Eerste deelgebied van Meanderende Maas opent op vrijdag 12 juni5 juni 2026