Algemeen Bestuur

In het Algemeen Bestuur zitten zowel vertegenwoordigers van politieke partijen & bewegingen als belangenverenigingen. Het Algemeen Bestuur vergadert zo'n acht keer per jaar.

Tijdens de reguliere vergaderingen, die openbaar zijn, houdt het Algemeen Bestuur zich bezig met de hoofdlijnen van het beleid van het waterschap en neemt daarover besluiten. Te denken valt dan aan bijvoorbeeld de jaarlijkse begroting, investeringen, vaststellen van verordeningen en beslissingen over de uitvoering van nieuwe projecten. Tijdens informatieve/themavergaderingen laat het bestuur zich informeren over bepaalde thema's, onderwerpen of ontwikkelingen. In deze vergaderingen worden geen besluiten genomen.


Overzicht nevenfuncties bestuur

Geborgden

AB Paul van der Krabben.jpg
De heer P.M. (Paul) van der Krabben Fractievoorzitter

pvanderkrabben@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Peter van Dijk.jpg
De heer P.M.J. (Peter) van Dijk
06-13568743
pvandijk@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Paul Gijsen.jpg
De heer P.H.L.M. (Paul) Gijsen

pgijsen@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Jos de Kleijne.jpg
De heer J.W.H.M. (Jos) de Kleijne

jdekleijne@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Willem Peters.jpg
De heer W.H.A. (Willem) Peters

wpeters@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Ansjenet van Reeuwijk.jpg
Mevrouw A.J. (Ansjenet) van Reeuwijk

avanreeuwijk@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Constant van den Thillart.jpg
De heer C.C.F.M. (Constant) van den Thillart

cvandenthillart@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

CDA

AB Ed Wagemakers.jpg
De heer E.C.M. (Ed) Wagemakers Fractievoorzitter

ewagemakers@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Peter Brouwers.jpg
De heer P.W.M. (Peter) Brouwers

pbrouwers@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Erik Geene.jpg
De heer H.J.J. (Erik) Geene

egeene@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Toon Jaspers.jpg
De heer A.J.P. (Toon) Jaspers

tjaspers@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Peter Ketelaars.jpg
De heer P.C.M. (Peter) Ketelaars

pketelaars@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Adri School.jpg
De heer A.H.J. (Adri) School

aschool@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Ingeborg Verschuuren.jpg
Mevrouw I.R.G.W. (Ingeborg) Verschuuren

iverschuuren@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

Water Natuurlijk

AB Gerrit Janssen.jpg
De heer J.G. (Gerrit) Janssen Fractievoorzitter

jgjanssen@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Jos  van den Broek.jpg
De heer J.J. (Jos) van den Broek

jvandenbroek@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Ernest de Groot.jpg
De heer E.H.J.M.(Ernest) de Groot

edegroot@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Judith Hendrickx.jpg
Mevrouw J. (Judith) Hendrickx

jhendrickx@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Suzanne de Zoeten.jpg
Mevrouw S.J. (Suzanne) de Zoeten

sdezoeten@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Klaas van der Laan bewerkt.jpg
De heer K. (Klaas) van der Laan

kvanderlaan@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

VVD

AB Johan van Miltenburg.jpg
De heer J.A.M. (Johan) van Miltenburg Fractievoorzitter

jvanmiltenburg@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Carolien Angevaren.jpg
Mevrouw C.M. (Carolien) Angevaren

cangevaren@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Jack van der Dussen.jpg
De heer J.W. (Jack) van der Dussen

jvanderdussen@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB William de Kleijn.jpg
De heer W.P.J. (William) de Kleijn

wdekleijn@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

PvdA

AB Rob Bots.jpg
De heer R.T.M. (Rob) Bots Fractievoorzitter

rbots@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Marianne van de Ven-Meulendijks.jpg
Mevrouw M.J.M. (Marianne) van de Ven-Meulendijks

mvandeven@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

Algemene Waterschapspartij

AB Henk Siroen.jpg
De heer H.P.J.M. (Henk) Siroen Fractievoorzitter

hsiroen@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Adri van den Hoven.jpg
De heer A.P.M. (Adri) van den Hoven

avandenhoven@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

50 Plus

AB Adriana Hernández-Martinez.jpg
Mevrouw A. (Adriana) Hernández-Martinez Fractievoorzitter

ahernandez@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
AB Pieter Matthijssen.jpg
Matthijssen P. (Pieter)

pmatthijssen@aaenmaas.nl
Bekijk profiel