Algemeen Bestuur

In het Algemeen Bestuur zitten zowel vertegenwoordigers van politieke partijen & bewegingen als belangenverenigingen. Het Algemeen Bestuur vergadert zo'n acht keer per jaar.

Tijdens de reguliere vergaderingen, die openbaar zijn, houdt het Algemeen Bestuur zich bezig met de hoofdlijnen van het beleid van het waterschap en neemt daarover besluiten. Te denken valt dan aan bijvoorbeeld de jaarlijkse begroting, investeringen, vaststellen van verordeningen en beslissingen over de uitvoering van nieuwe projecten. Tijdens informatieve/themavergaderingen laat het bestuur zich informeren over bepaalde thema's, onderwerpen of ontwikkelingen. In deze vergaderingen worden geen besluiten genomen.


Overzicht nevenfuncties bestuur

Water Natuurlijk

Claassen Gerard_verkl.jpg
De heer G.J.S. (Gerard) Claassen

gclaassen@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Geest Jacques van_verkl.jpg
De heer J.J.E. (Jacques) van Geest

jvangeest@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Groot Ernest de_verkl.jpg
De heer E.H.J.M.(Ernest) de Groot

edegroot@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Hendrickx Judith_verkl.jpg
Mevrouw J. (Judith) Hendrickx

jhendrickx@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Laan Klaas van der_verkl.jpg
De heer K. (Klaas) van der Laan

kvanderlaan@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Zandbrink Francis van_verkl.jpg
Mevrouw F.A. (Francis) van Zandbrink

fvanzandbrink@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Zoeten Suzanne de_verkl.jpg
Mevrouw S.J. (Suzanne) de Zoeten

sdezoeten@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

Geborgden

Krabben Paul van der_verkl.jpg
De heer P.M. (Paul) van der Krabben Fractievoorzitter

pvanderkrabben@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Boekel Peter van_verkl.jpg
De heer P.W.J. (Peter) van Boekel

pboekel@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Dijk Peter van_verkl.jpg
De heer P.M.J. (Peter) van Dijk
06-13568743
pvandijk@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Gijssen Paul_verkl.jpg
De heer P.H.L.M. (Paul) Gijsen

pgijsen@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Kleijne Jos de_verkl.jpg
De heer J.W.H.M. (Jos) de Kleijne

jdekleijne@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Raap Johan_verkl.jpg
De heer J.F.M. (Johan) Raap

jraap@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Peters Willem_verkl.jpg
De heer W.H.A. (Willem) Peters

wpeters@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

CDA

AB Peter Brouwers.jpg
De heer P.W.M. (Peter) Brouwers

pbrouwers@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Geene Erik_verkl.jpg
De heer H.J.J. (Erik) Geene

egeene@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Ketelaars Peter_verkl.jpg
De heer P.C.M. (Peter) Ketelaars

pketelaars@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Leenders Jos_verkl.jpg
De heer J.G. (Jos) Leenders

jleenders@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Mw. Schram Aa-Maas 2019 Foto Wim Roefs -0240.jpg
Mevrouw Y. (Yvonne) Schram

yschram@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

VVD

Aardoom Jorin_verkl.jpg
De heer J.Y. (Jorin) Aardoom

jaardoom@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Burgsteden Jan van_verkl.jpg
De heer J.T. (Jan) van Burgsteden

jvanburgsteden@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Hulsbeek Visser Ytje van de_verkl.jpg
Mevrouw Y. (Ytje) van de Hulsbeek-Visser

yvisser@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Kleijn William de_verkl.jpg
De heer W.P.J. (William) de Kleijn
06-23406479
wdekleijn@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

PvdA

Bots Rob_verkl.jpg
De heer R.T.M. (Rob) Bots Fractievoorzitter

rbots@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Mare Hans de_verkl.jpg
De heer J.B. (Hans) de Mare

hdemare@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Vereijken Gaby_verkl.jpg
Mevrouw G.J.J. (Gäby) Vereijken

gvereijken@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

50 Plus

Hernández Adriana_verkl.jpg
Mevrouw A. (Adriana) Hernández-Martinez Fractievoorzitter

ahernandez@aaenmaas.nl
Bekijk profiel
Plasmeijer Wim_verkl.jpg
De heer W.J. (Wim) Plasmeijer

wplasmeijer@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

Algemene Waterschapspartij

Slaats Damen Anita_verkl.jpg
Mevrouw A.E.M. (Anita) Slaats-Damen

aslaats@aaenmaas.nl
Bekijk profiel

Ouderen Appèl - Hart voor Water

Biemans Frans_verkl.jpg
De heer F.M.J. (Frans) Biemans

fbiemans@aaenmaas.nl
Bekijk profiel