Leden commissie emissiebeheer


Geborgden

Drie belangengroepen (boeren, bedrijven, bos- en natuureigenaren) hebben geborgde zetels. Ze zijn niet verkiesbaar tijdens de verkiezingen maar worden door de belangenverenigingen zelf aangewezen.

Peter van Boekel

Functie
Lid algemeen bestuur (boeren)
E-mail
pboekel@aaenmaas.nl

Willem Peters

Functie
Lid algemeen bestuur (natuur)
E-mail
wpeters@aaenmaas.nl

CDA

Jos Leenders

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jleenders@aaenmaas.nl

Peter Brouwers

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
pbrouwers@aaenmaas.nl

Water Natuurlijk

Suzanne de Zoeten

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
sdezoeten@aaenmaas.nl

Francis van Zandbrink

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
fvanzandbrink@aaenmaas.nl

VVD

Jan van Burgsteden

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jvanburgsteden@aaenmaas.nl

Ytje van de Hulsbeek-Visser

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
yvisser@aaenmaas.nl

PvdA

Gäby Vereijken

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
gvereijken@aaenmaas.nl

Hans de Mare

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
hdemare@aaenmaas.nl

Algemene Waterschapspartij

Arie van Beelen

Beelen Arie van 1

Functie
Burgercommissielid

Anita Slaats-Damen (plaatsvervanger)

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
aslaats@aaenmaas.nl

50 Plus

Jan van Aert

Aert Jan van 1

Functie
Burgercommissielid
E-mail
jvanaert@aaenmaas.nl

Wim Plasmeijer (plaatsvervanger)

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
wplasmeijer@aaenmaas.nl

Ouderen Appèl - Hart voor Water

Jan Verhoeven

Verhoeven Jan 1

Functie
Burgercommissielid

Lees meer over