Leden commissie algemene- en financiële zaken


Geborgden

Drie belangengroepen (boeren, bedrijven, bos- en natuureigenaren) hebben geborgde zetels. Ze zijn niet verkiesbaar tijdens de verkiezingen maar worden door de belangenverenigingen zelf aangewezen.

Paul vd Krabben

Paul van der Krabben

Functie
Lid algemeen bestuur (bedrijven)
E-mail
pvanderkrabben@aaenmaas.nl

Paul Gijsen

Paul Gijsen

Functie
Lid algemeen bestuur (bedrijven)
E-mail
pgijsen@aaenmaas.nl

CDA

Peter Brouwers

Peter Brouwers

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
pbrouwers@aaenmaas.nl

Yvonne Schram

Yvonne Schram

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
yschram@aaenmaas.nl

Water Natuurlijk

Judith Hendrickx

Judith Hendrickx

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jhendrickx@aaenmaas.nl

Jacques van Geest

Jacques van Geest

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jvangeest@aaenmaas.nl

VVD

Ytje vd Hulsbeek

Ytje van de Hulsbeek

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
yvisser@aaenmaas.nl

William de Kleijn

William de Kleijn

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
wdekleijn@aaenmaas.nl

PvdA

Rob Bots

Rob Bots

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
rbots@aaenmaas.nl

Gäby Vereijken

Gäby Vereijken

Functie
Lid algemeen bestuur, plaatsvervangend commissielid
E-mail
gvereijken@aaenmaas.nl

Algemene Waterschapspartij

Anita Slaats

Anita Slaats

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
aslaats@aaenmaas.nl

Riny Hermus

Hermus Riny 2

Functie
Burgercommissielid

50 Plus

Adriana Hernández

Adriana Hernandez

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
ahernandez@aaenmaas.nl

Wim Plasmeijer

Wim Plasmeijer

Functie
Lid algemeen bestuur, plaatsvervangend commissielid
E-mail
wplasmeijer@aaenmaas.nl

Ouderen Appèl - Hart voor Water

Frans Biemans

Frans Biemans

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
fbiemans@aaenmaas.nl

Eric Leltz

Leltz dhr. 1

Functie
Burgercommissielid

Lees meer over