Leden commissie watersysteembeheer


Geborgden

Drie belangengroepen (boeren, bedrijven, bos- en natuureigenaren) hebben geborgde zetels. Ze zijn niet verkiesbaar tijdens de verkiezingen maar worden door de belangenverenigingen zelf aangewezen.

Jos de Kleijne

Jos de Kleijne

Functie
Lid algemeen bestuur (boeren)
E-mail
jdekleijne@aaenmaas.nl

Willem Peters

Willem Peters

Functie
Lid algemeen bestuur (natuur)
E-mail
wpeters@aaenmaas.nl

CDA

Jos Leenders

Jos Leenders

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jleenders@aaenmaas.nl

Erik Geene

Erik Geene

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
egeene@aaenmaas.nl

Water Natuurlijk

Gerard Claassen

claassen-gerard_verkl

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
gclaassen@aaenmaas.nl

Klaas van der Laan

Klaas van der Laan

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
kvanderlaan@aaenmaas.nl

VVD

Ytje vd Hulsbeek

Ytje van de Hulsbeek

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
yvisser@aaenmaas.nl

Jan van Burgsteden

Jan van Burgsteden

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jvanburgsteden@aaenmaas.nl

PvdA

Hans de Mare

Hans Mare

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
hdemare@aaenmaas.nl

Rob Bots

Rob Bots

Functie
Lid algemeen bestuur, plaatsvervangend commissielid
E-mail
rbots@aaenmaas.nl

Algemene Waterschapspartij

Riny Hermus

Hermus Riny 2

Functie
Burgercommissielid

Arie van Beelen

Beelen Arie van 1

Functie
Burgercommissielid

50 Plus

Wim Plasmeijer

Wim Plasmeijer

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
wplasmeijer@aaenmaas.nl

Jan van Aert

Jan van Aert

Functie
Burgercommissielid

Ouderen Appèl - Hart voor Water

Eric Leltz

Leltz dhr. 1

Functie
Burgercommissielid

Lees meer over