Leden commissie watersysteembeheer


Geborgden

Drie belangengroepen (boeren, bedrijven, bos- en natuureigenaren) hebben geborgde zetels. Ze zijn niet verkiesbaar tijdens de verkiezingen maar worden door de belangenverenigingen zelf aangewezen.

Jos de Kleijne

Jos de Kleijne
Functie
Lid algemeen bestuur (boeren)
E-mail
jdekleijne@aaenmaas.nl

Willem Peters

Willem Peters
Functie
Lid algemeen bestuur (natuur)
E-mail
wpeters@aaenmaas.nl

CDA

Het CDA is een landelijke partij en staat voor christen-democratisch appèl.

Jos Leenders

Jos Leenders
Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jleenders@aaenmaas.nl

Erik Geene

Erik Geene
Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
egeene@aaenmaas.nl

Water Natuurlijk

Water Natuurlijk is de landelijke waterschapspartij die zich inzet voor natuur, landschap en recreatie.

Gerard Claassen

claassen-gerard_verkl
Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
gclaassen@aaenmaas.nl

Klaas van der Laan

Klaas van der Laan
Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
kvanderlaan@aaenmaas.nl

VVD

De VVD is de landelijke volkspartijpartij voor vrijheid en democratie.

Ytje vd Hulsbeek

Ytje van de Hulsbeek
Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
yvisser@aaenmaas.nl

William de Kleijn

Kleijn William de
Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
wdekleijn@aaenmaas.nl

PvdA

PvdA is een landelijke partij en staat voor partij van de arbeid.

Hans de Mare

Hans Mare
Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
hdemare@aaenmaas.nl

Rob Bots

Rob Bots
Functie
Lid algemeen bestuur, plaatsvervangend commissielid
E-mail
rbots@aaenmaas.nl

Algemene Waterschapspartij

De Algemene Waterschapspartij is een landelijke, niet-politieke groepering, wel deskundig.

Riny Hermus

Hermus Riny 2
Functie
Burgercommissielid

Arie van Beelen (plaatsvervanger)

Ari van Beelen

Beelen Arie van 1
Functie
Burgercommissielid

50 Plus

50PLUS is een politieke partij die de belangen van 50-plussers in Nederland behartigt.

Wim Plasmeijer

Wim Plasmeijer
Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
wplasmeijer@aaenmaas.nl

Jan van Aert

Jan van Aert

Jan van Aert
Functie
Burgercommissielid

Ouderen Appèl - Hart voor Water

Het Ouderen Appèl - Hart voor water is een nieuwe politieke partij.

Eric Leltz

Leltz dhr. 1
Functie
Burgercommissielid