Leden algemeen bestuur


Geborgden

Drie belangengroepen (boeren, bedrijven, bos- en natuureigenaren) hebben geborgde zetels. Ze zijn niet verkiesbaar tijdens de verkiezingen maar worden door de belangenverenigingen zelf aangewezen.

Paul vd Krabben

Functie
Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter (bedrijven)
E-mail
pvanderkrabben@aaenmaas.nl

Peter van Boekel

Functie
Lid algemeen bestuur (boeren)
E-mail
pboekel@aaenmaas.nl

Peter van Dijk

Functie
Lid dagelijks bestuur (boeren)
Telefoon
06-13568743
E-mail
pvandijk@aaenmaas.nl

Paul Gijsen

Functie
Lid algemeen bestuur (bedrijven)
E-mail
pgijsen@aaenmaas.nl

Jos de Kleijne

Functie
Lid algemeen bestuur (boeren)
E-mail
jdekleijne@aaenmaas.nl

Johan Raap

Functie
Lid algemeen (bedrijven)
E-mail
jraap@aaenmaas.nl

Willem Peters

Functie
Lid algemeen bestuur (natuur)
E-mail
wpeters@aaenmaas.nl

Water Natuurlijk

Gerard Claassen

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
gclaassen@aaenmaas.nl

Jacques van Geest

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jvangeest@aaenmaas.nl

Ernest de Groot

Functie
Lid dagelijks bestuur
E-mail
edegroot@aaenmaas.nl

Judith Hendrickx

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jhendrickx@aaenmaas.nl

Klaas van der Laan

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
kvanderlaan@aaenmaas.nl

Francis v. Zandbrink

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
fvanzandbrink@aaenmaas.nl

Suzanne de Zoeten

Functie
Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter
E-mail
sdezoeten@aaenmaas.nl

CDA

Peter Brouwers

Brouwers Peter

Functie
Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter
E-mail
pbrouwers@aaenmaas.nl

Erik Geene

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
egeene@aaenmaas.nl

Peter Ketelaars

Functie
Lid dagelijks bestuur
E-mail
pketelaars@aaenmaas.nl

Jos Leenders

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jleenders@aaenmaas.nl

Yvonne Schram

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
yschram@aaenmaas.nl

VVD

Jorin Aardoom

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jaardoom@aaenmaas.nl

Jan van Burgsteden

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
jvanburgsteden@aaenmaas.nl

Ytje vd Hulsbeek

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
yvisser@aaenmaas.nl

William de Kleijn

Functie
Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter
Telefoon
06-55686559
E-mail
wdekleijn@aaenmaas.nl

PvdA

Rob Bots

Functie
Lid ab - fractievoorzitter
E-mail
rbots@aaenmaas.nl

Hans de Mare

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
hdemare@aaenmaas.nl

Gäby Vereijken

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
gvereijken@aaenmaas.nl

50 Plus

Adriana Hernández

Functie
Lid ab - fractievoorzitter
E-mail
ahernandez@aaenmaas.nl

Wim Plasmeijer

Functie
Lid algemeen bestuur
E-mail
wplasmeijer@aaenmaas.nl

Algemene Waterschapspartij

Anita Slaats

Functie
Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter
E-mail
aslaats@aaenmaas.nl

Ouderen Appèl - Hart voor Water

Frans Biemans

Functie
Lid algemeen bestuur - fractievoorzitter
E-mail
fbiemans@aaenmaas.nl

Lees meer over